Centrum leczenia uzależnień SzczecinekCentrum leczenia uzależnień Szczecinek

N azywam się Helta Kamila. Jestem specjalistką w terapii osób borykających się różnego rodzaju uzależnieniami. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu terapii zarówno indywidualnej, jak i grupowej. Dlatego serdecznie zapraszam i gorąco zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną, osoby uzależnione, jak i te, które posiadają taki problem w rodzinie.
Dla potwierdzenia faktu, iż jestem właściwą osobą, której można powierzyć swoją chorobę napiszę kilka zdań o sobie i moim doświadczeniu zawodowym w tej dziedzinie psychologii.
Zdobyłam certyfikat specjalistki od uzależnień z tytułem Terapeuty Pierwszego Stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Już w liceum zdecydowałam czym będę się zajmować. Dlatego wybrałam Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i kierunek – pedagogika resocjalizacyjna, z którego obroniłam tytuł magistra. Moje pierwsze doświadczenia zawodowe i jednocześnie przekonanie, iż wybrałam właściwy zawód, rozpoczęłam w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień. Początkowo byłam zatrudniona jako pedagog, później już jako specjalistka od terapii uzależnień. Kolejną pracę rozpoczęłam w NZOZ – cie Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w miejscowości Bory Tucholskie, również jako specjalistka od uzależnień. W tych dwóch ośrodkach zdobyłam doświadczenie w pracy z osobami skierowanymi na leczenie krótkoterminowe oraz długoterminowe.
Praca jest moją pasją, dlatego staram się ciągle uczyć nowych technik terapeutycznych i podchodzić do każdego w sposób indywidualny. Po to, aby jak najlepiej zrozumieć jego problem. Dlatego postanowiłam aplikować do szkoły psychoterapeutycznej i zagłębić się w dziedzinie, którą się interesuje. Oprócz tego aktywnie udzielam się w Stowarzyszeniu – społecznej organizacji “Pośrodku Życia”, biorą udział w różnego rodzaju warsztatach oraz współpracuję z Katarzyną Grabską – psychoterapeutką z Gabinetu Psychoterapii ARBOR.

 

Leczenie alkoholizmu i uzależnień w Szczecinku

S zczecinek jest miastem ulokowanym w północno – zachodniej części naszego kraju, na Pomorzu Zachodnim. Został on założony w roku 1310 przez księcia Warcisława IV, jednocześnie otrzymując prawa miejskie. Liczy ponad 40 tysięcy mieszkańców. Położony jest w województwie zachodniopomorskim.
Miejscowość ta posiada 700 letnią historię, w której tradycja i nowoczesność potrafi ze sobą współgrać. Jest to obszar położony w niezwykle malowniczej krainie na przesmyku dwóch jezior – Trzesiecku oraz Wielimiu. Jest to region, który chętnie odwiedzany jest przez miłośników ekstremalnych sportów wodnych i nie tylko.
Szczecinek posiada bardzo dobrze rozwiniętą gospodarkę, dzięki turystyce oraz handlowi, transportowi, przemysłowi i wszelkiego rodzaju usługom.
Jeżeli jesteś mieszkańcem Szczecinka i posiadasz problem uzależnieniowy od np.: alkoholu, hazardu, narkotyków, komputera, telewizji, seksu lub innych rzeczy powodujących ten problem, zapraszam do współpracy. Razem, dzięki wspólnym mitingom zwalczymy Twój nałóg. Staniesz się znów wolnym i przede wszystkim zdrowym człowiekiem…