Leczenie alkoholizmu CzerskLeczenie alkoholizmu Czersk

N azywam się Kamila Helta i jestem doświadczonym terapeutą w dziedzinie leczenia osób uzależnionych. Serdecznie zapraszam osoby borykające się z tym problemem. Pomogę Tobie i Twojej rodzinie wygrać z nałogiem. Staniesz się nowym lepszym człowiekiem, którym przestanie rządzić największy kusiciel – alkohol, narkotyki, seks, komputer lub hazard.

 

Doświadczony psychoterapeuta – Czersk i okolice

A bym stała się w Twoich oczach osobą godną zaufania, napiszę kilka słów o mojej pasji, doświadczeniu i praktyce w niesieniu pomocy osobom chorym – uzależnionym.
Jestem dyplomowaną (certyfikowaną) specjalistką w dziedzinie terapii uzależnień z uzyskanym tytułem I – go stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, posiadam tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej Bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Pracę zawodową rozpoczęłam w roku 2009 w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień, który zajmuje się leczeniem alkoholików i narkomanów za pomocą krótkoterminowej terapii. Byłam tam początkowo pedagogiem, później zaś zajmowałam posadę specjalistki od terapii. Kolejną praktykę zawodową i doświadczenia zdobywałam w NZOZ Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w Borach Tucholskich na stanowisku specjalistki terapii uzależnień. Ten ośrodek, dla odmiany, specjalizuje się w leczeniu osób uzależnionych, zakwalifikowanych do długo czasowego leczenia.
Teraz, aby nieustannie stawać się lepszą w tej dziedzinie, postanowiłam rekrutować do szkoły psychoterapeutycznej. Chcę jak bardziej zagłębić się w psychologię tej dziedziny i lepiej, z coraz to nowszymi technikami, starać się ratować chorych od gnębiących ich problemów. Prócz tego, udzielam się społecznie w ramach wolnego czasu w Stowarzyszeniu “Pośrodku Życia” oraz współpracuję z psychoterapeutką Katarzyną Grabską, w Gabinecie Psychoterapii ARBOR.
Gorąco zachęcam do nawiązania kontaktu z moją osobą. Razem możemy wszelkie problemy związane z uzależnieniem. Pomogę Ci być znów wolnym człowiekiem.

 

Walka z alkoholizmem oraz psychoterapia w Czersku

C zersk jest miejscowością położoną w południowej części województwa pomorskiego. Zamieszkuje w nim ponad 10 tysięcy osób.
Pierwsze historyczne informacje o tym miejscu pochodzą z roku 1330. Dzieje miasta, głównie wiążą się z rozwojem osady po zdobyciu Pomorza Gdańskiego przez Krzyżaków w roku 1309. Wtedy Czersk był najbardziej cywilizowanym obszarem. Funkcjonował tam młyn, karczma, smolarnie oraz barcie. Wpływ na rozwój miasta miał biegnący tam szlak na drodze Berlin – Królewiec. Region ten szybko się uprzemysłowił. Powstały liczne tartaki, browary, młyny, cegielnie, przędzalnie, fabryki.
Obecnie jest to miasto z bardzo dobrze rozbudowanym przemysłem, handlem, transportem, turystyką oraz wszelkiego rodzaju usługami. Te wszystkie gałęzie mocno wpływają na sytuację gospodarczą Czerska.
Jeżeli  mieszkasz w Czersku i jesteś alkoholikiem, narkomanem lub nie radzisz sobie z innym uzależnieniem. Zapraszam do kontaktu. Ja, jako terapeuta pomogę Ci wrócić na właściwą drogę oraz na dobre uporać się z Twoim nałogiem. Razem, dzięki ciężkiej pracy wygramy z nim raz na zawsze.