Ośrodek leczenia uzależnień Sępólno KrajeńskieOśrodek leczenia uzależnień Sępólno Krajeńskie

J estem Kamila Helta i posiadam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, jak i tymi, którzy posiadają ten problem w rodzinie. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną oraz do nawiązania współpracy w tym kierunku. Postaram się udzielić Ci szybkiej pomocy i  wygrać z pragnieniami, które w tym momencie rządzą Twoim życiem.
Dla potwierdzenia tego, że jestem właściwą osobą, która może udzielić Ci fachowej pomocy, napiszę o moim doświadczeniu i poświęceniu w dziedzinie terapii osób uzależnionych – chorych.
Dzięki zdobytej praktyce, potrafię poprowadzić zajęcia terapeutyczne indywidualnie, jak i w grupie, stosując techniki psychoterapii integracyjnej. Nie istnieje dla mnie termin “trudnego przypadku” – osoby, której nie można wyciągnąć z nałogu.
Posiadam certyfikat terapeuty I – go stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, jestem dyplomowanym specjalistą od uzależnień. To czym chcę zajmować się w przyszłości zdecydowałam już podczas wyboru studiów. Ukończyłam II stopień pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Moja pierwsza praca, przyniosła mi wiele ciekawych doświadczeń oraz utwierdziła mnie w tym, że podjęłam dobrą decyzję wybierając zawód. Pracowałam w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień, początkowo na stanowisku pedagoga, później już jako specjalisty terapii uzależnień. Ta prywatna klinika specjalizuje się w leczeniu krótkoterminowym alkoholików i narkomanów. W NZOZ – Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w Borach Tucholskich, dla kontrastu miałam okazję, pracować z osobami, które były zakwalifikowane do długoterminowej terapii uzależniania. Tam również zajmowałam stanowisko specjalisty od uzależnień. Jestem osobą, która nieustannie stara się szkolić i uczyć nowych technik terapeutycznych. Potwierdzeniem na to jest zgłoszenie i chęć dokształcania się w szkole psychoterapeutycznej. Aktywnie udzielam się w organizacjach społecznych, biore udział w wszelkiego rodzaju warsztatach rozwijających moje umiejętności oraz współpracuję z psychoterapeutką Katarzyną Grabską. Zachęcam do nawiązania współpracy, a obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Twoje uzależnienie poszło w niepamięć.

 

Leczenie uzależnień, alkoholizmu i psychoterapia w Sępólnie Krajeńskim

S ępólno Krajeńskie położone jest w województwie kujawsko – pomorskim. Mieszka w nim około 9 tysięcy osób. Miasto ulokowane jest w części wschodniej Krajny, w obszarze Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego.
Prawa miejskie tej miejscowości zostały nadane przez króla Kazimierza III Wielkiego 20 kwietnia 1360 roku. Natomiast pierwsze wzmianki historyczne datowane są na rok 1113. Jest to obszar, który właściwie od początku swojego istnienia był wiele razy niszczony przez wojny, toczące się bitwy, najazdy, bombardowania i nie tylko. Obecnie jest to niewielka mieścina należąca do województwa kujawsko – pomorskiego.
Jeżeli mieszkasz w Sępólnie Krajeńskim i jesteś alkoholikiem, narkomanem, hazardzistą lub borykasz się z innym uzależnieniem, skontaktuj się ze mną. Razem wygramy z Twoim wrogiem. Za pomocą terapii staniesz się nowym, wolnym człowiekiem. Zaczniesz nowe życie, bez uzależnienia.