Terapeuta uzależnień ChojnicePsychoterapeuta Tuchola

N azywam się Kamila Helta. Zapraszam osoby uzależnione i współuzależnione do współpracy ze mną. Posiadam wieloletnie doświadczenie z osobami posiadającymi taki problem zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej. Jeżeli chcesz przezwyciężyć tę nierówną walkę zachęcam do kontaktu ze specjalistą w tej dziedzinie.
Posiadam certyfikat specjalisty od terapii uzależnień z tytułem Terapeuty I stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, ale i nie tylko. Skończyłam studia II stopnia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień, który świetnie radzi sobie z krótkoterminowym leczeniem alkoholizmu oraz narkomanii. Pracowałam tam na stanowisku pedagoga, później zaś już na stanowisku specjalisty od terapii od uzależnień. W NZOZ Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w Borach Tucholskich, również specjalizowałam się tej dziedzinie. Tam pracowałam z ludźmi, którzy byli poddawali długoterminowej terapii osób uzależnionych.
Teraz jestem rekrutowana do szkoły psychoterapeutycznej, po to by zaczerpnąć więcej wiedzy na temat samej terapii oraz człowieka. Udzielam się w Stowarzyszeniu “Pośrodku Życia”, uczęszczam na różnego rodzaju warsztaty dotyczące terapii oraz współpracuję z psychoterapeutką Katarzyną Grabską w Gabinecie Psychoterapii ARBOR. Posiadam duże doświadczenie w terapii indywidualnej oraz grupowej. Wszytko to po to, aby jak najlepiej zrozumieć problem osób uzależnionych. Zagłębić się w każdą chorą osobę indywidualnie i znaleźć rozwiązania, które uporają się z tą niedogodnością.

 

Psychoterapia i leczenie alkoholizmu w Tucholi

T uchola jest miastem borowiackim, położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Mieszka w nich około 13 tysięcy osób. Kiedyś, było to miejsce Korony Królestwa Polskiego. Obszar ten leży nad rzeką Brdą, Hozjanną oraz Kiczą, w części południowej Pomorza Gdańskiego. Po zachodniej stronie Borów Tucholskich, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego. Tuchola uważana jest za stolicę Borów Tucholskich. Osada ta powstała na początku XIII wieku. Jej założycielami byli kaszubscy książęta. Polscy uczeni twierdzą, że najprawdopodobniej pierwsze prawa lokacyjne zostały mu nadane na przełomie XIII – XIV wieku. Zostały one potwierdzone w formie papierowej w Malborku 22 lipca 1346. Wielki mistrz Henryk Dusemer, nadał Tucholi przywilej prawa chełmińskiego. Na początku XIV wieku miejscowość ta była centralnym ośrodkiem zarządzającym znacznym obszarem przez komtura. Podczas największej bitwy w historii Polski – pod Grunwaldem, Tuchola została zniszczona. Finał tej walki miał miejsce na jej ziemiach.
Jeżeli jesteś mieszkańcem Tucholi i walczysz z alkoholizmem lub innym nałogiem i nie możesz sam zwalczyć tego uzależnienia, zapraszam do współpracy. Pomogę Ci wygrać z tą słabością oraz wspólnie przejdziemy przez tą ciężką drogę. Terapia z doświadczonym terapeutą sprawi, że już nigdy nie wrócisz do tego co złe. Staniesz się lepszym i zdrowszym człowiekiem.