Psychoterapia BrusyPsychoterapia Brusy

J estem Kamila Helta. Posiadam wieloletnie doświadczenie i praktykę w pracy z osobami uzależnionymi. Serdecznie zapraszam, zarówno osoby uzależnione jak i współuzależnione do kontaktu ze mną. Pomogę Ci wygrać z nałogiem i znów wrócić na tą właściwą ścieżkę życia.
Żebyś uwierzył, napiszę kilka zdań o moim doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę z osobami uzależnionymi – chorymi. Potrafię prowadzić terapię indywidualną, jak i grupową w nurcie psychoterapii integracyjnej. Radzę sobie z każdym trudnym przypadkiem. Potwierdza to posiadany certyfikat specjalisty uzależnień. Jestem terapeutą I – go stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam od roku 2009. Moje pierwsze doświadczenia zdobywałam na stanowiskach pedagoga oraz specjalisty terapii uzależnień w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień, który zajmuje się krótkoczasowym leczeniem alkoholików oraz narkomanów. Później pracowałam w NZOZ – Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w miejscowości Bory Tucholskie. Ten z kolei, przeznaczony jest dla osób zakwalifikowanych do długoterminowego leczenia uzależnień.
Jestem osobą aktywnie udzielającą się społecznie. Współpracuję z psychoterapeutką Katarzyną Grabską w ARBOR – Gabinecie Psychoterapii. Gdy tylko mam wolny czas, systematycznie biorę udział we wszelkiego rodzaju warsztatach i rozwijam się. Zachęcam do skontaktowania się ze mną. Razem możemy uporać się z Twoim uzależnieniem.

 

Psychoterapia i leczenie uzależnień w Brusach

B rusy są miastem należącym do województwa pomorskiego. Położone są Borach Tucholskich, w południowej części Kaszub. Jest to niewielka miejscowość, którą zamieszkuje ponad 5 tysięcy mieszkańców.
Pierwsze informacje historyczne o tym miejscu możemy odnaleźć w dokumentach w roku 1351. Uzyskały one wtedy przywilej osadniczy wystawiony w Tucholi przez Konrada Vullekopa. Była to miejscowość, która pełniła rolę służebną dla sąsiednich osad. Największy rozwój tego obszaru przypadł dopiero na drugą połowę XIX wieku. Przyczyniła się do tego wybudowana w roku 1856 pierwsza droga bita oraz linia kolejowa na drodze Chojnice – Brusy w roku 1902. Prawa miejskie zostały im nadane w XX wieku, w roku 1988. Obecnie jest to miejscowość, która posiada wiele ciekawych obiektów architektonicznych i turystycznych. Posiada bardzo dobrą pozycję gospodarczą, dzięki rozwiniętemu przemysłowi, transportowi, handlowi, oświacie, kulturze oraz wszelkiego rodzaju usługom.
Jeżeli jesteś mieszkańcem Brusów i masz problem na przykład z alkoholem, narkotykami lub innymi rzeczami powodującymi, że jesteś od nich uzależniony, nie możesz bez nich żyć. To skontaktuj się ze mną. Wspólnie zwalczymy pragnienia, które niszczą Ci życie i są powodem wielu niepowodzeń. Pomogę Ci wygrać z tym uzależnieniem i sprawię, że uwolnisz się od zła, które Tobą rządzi. Znów staniesz się wolnym i szczęśliwym człowiekiem, nieposiadającym problemów związanych z uzależnieniem.