Terapeuta uzależnień ChojniceTerapeuta uzależnień Chojnice

N azywam się Kamila Helta i serdecznie zapraszam osoby posiadające problem uzależnienia, bądź osoby mające kontakt z osobą uzależnioną do współpracy ze mną. Posiadam bogate doświadczenie zarówno w terapii indywidualnej, jak i grupowej w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Jeżeli chcesz wygrać z nałogiem zachęcam do kontaktu z profesjonalistką posiadającą praktykę i doświadczenie.

 

Leczenie uzależnień i psychoterapeuta w Chojnicach

C hojnice to miasto położone w województwie pomorskim. Zamieszkuje w nich blisko 39 tysięcy mieszkańców. Miejscowość ta leży na Pojezierzu Gdańskim po zachodniej stronie Borów Tucholskich oraz po północnej części Krajny, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego. Umiejscowione są około 120 kilometrów na zachód od największego miasta w województwie – Gdańska. Pierwsze informacje historyczne o Chojnicach można odnaleźć w dokumentach z roku 1275, wystawionych przez księcia pomorskiego Mestwina II. Prawa miejskie zostały im nadane najprawdopodobniej przez Krzyżaków w roku 1320. Jednak datowany przywilej lokacyjny przypada na rok 1360. W obecnych czasach jest to obszar niezwykle rozbudowany pod względem turystycznym. Jedną z głównych atrakcji jest działający tam park wodny oraz przystań żeglarska – Charzykowy. Miasto nie tylko cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, ale i zagranicznych turystów. To z tego miejsca organizowane są wycieczki na Kaszuby. Jest to centrum całego regionu. Jest to miejscowość tętniąca życiem nie tylko z doskonale rozwiniętą turystyką, ale i handlem, transportem, oświatą, kulturą oraz wszelkiego rodzaju usługami.
Jeżeli jesteś mieszkańcem Chojnic i potrzebujesz pomocy specjalisty, ponieważ nie radzisz sobie ze swoim uzależnieniem – zapraszam do współpracy. Postaram się Tobie pomóc i zrozumieć Twój problem. Zwalczymy razem złe nawyki i nadamy Ci nowy sens życia oraz wiarę w samego siebie. Siła do walki pomaga otrząsnąć się w trudnych chwilach. A terapia i rozmowa ze mną sprawi, że staniesz się nowym, lepszym człowiekiem bez problemu związanego z uzależnieniem.

 

Doświadczony terapeuta – Chojnice i okolice

J estem dyplomowaną specjalistą od terapii uzależnień, posiadającą tytuł terapeuty I-go stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Oprócz tego jestem absolwentką z tytułem magistra pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Praktykuję od roku 2009, a pierwsze doświadczenia zdobywałam w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień specjalizującym się w krótkoterminowym leczeniu alkoholizmu i narkomanii. Zajmowałam tam początkowo stanowisko pedagoga, a później specjalistki od terapii uzależnień. Kolejna moja praca miała miejsce w NZOZ Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w Borach Tucholskich, który specjalizuje się, dla odmiany w długoterminowym leczeniu uzależnionych. Tam piastowałam stanowisko specjalisty terapii uzależnień. W chwili obecnej, aplikuję do szkoły psychoterapeutycznej, po to by poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie nauki. Oprócz tego, udzielam się społecznie w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Uzależnionych „Zmiana”, jak i Stowarzyszeniu “Pośrodku Życia”, współpracuję z Katarzyną Grabską – psychoterapeutką w Gabinecie Psychoterapii ARBOR.