Terapia uzależnień Człuchów

J estem Kamila Helta i mam bogate doświadczenie w terapii od uzależnień i wszelkich problemów z tym związanych. Posiadam wieloletnią praktykę zawodową, na co wskazują ukończone kursy, warsztaty i nie tylko. Serdecznie zapraszam do nawiązania współpracy ze mną osoby, które nie radzą sobie z problemem, którym jest uzależnienie.

 

Psychoterapia, uzależnienia i ich leczenie w Człuchowie

Terapia uzależnień Człuchów

C złuchów jest miejscowością położoną w województwie pomorskim. Zamieszkuje w nim ponad 13 tysięcy mieszkańców. Miasto leży nad największym jeziorem – Rychnowskim, w części północnej Krajny na Pojezierzu Południowopomorskim. Odległość od głównego miasta w województwie – Gdańska, wynosi około 136 kilometrów. Niegdyś Człuchów był jednym z najstarszych osiedli w pomorskim. Pierwsze wzmianki historyczne datowane są na wiek XII. Prawa miejskie zostały mu nadane w roku 1348. Od roku 1312 miasto było własnością Krzyżaków. Głównym zarządcą tego obszaru był wielki Mistrz zakonu, brat Ulryka, Konrad V von Jungingen. Dopiero pod koniec wojny trzynastoletniej, od roku 1466 Człuchów należał do terytorium polskich władców, aż do I – go rozbioru Polski. Później, bo od roku 1945 już na dobre miejscowość zaliczana jest do ziem Polski. Obecnie region ten posiada mocno rozbudowany przemysł, a także transport, handel, wszelkiego rodzaju usługi, kulturę, oświatę oraz turystykę.
Jeżeli pochodzisz z Człuchowa i jesteś uzależniony lub współuzależniony na przykład od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu – zapraszam do pracy ze mną. Będę starała Ci się pomóc i razem z Tobą przezwyciężyć tego demona. Wspólnie zwalczymy złe nawyki oraz przyzwyczajenia. Terapia i częsty kontakt z doświadczonym terapeutą sprawi, że wygrasz tę walkę i staniesz się nowym oraz lepszym człowiekiem, bez uzależnienia.

 

Specjalista od uzależnień w Człuchowie i okolicach

A oto kilka słów o moim doświadczeniu zawodowym, które dodatkowo potwierdzają, że trafiłeś do odpowiedniej osoby.
Posiadam dyplom specjalisty od terapii uzależnień z tytułem Terapeuty I – go stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją drogę wybrałam już podczas okresu studiów, które ukończyłam z tytułem magistra pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Swoją karierę zawodową i jednocześnie doświadczenie zdobyłam w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień w roku 2009. Ośrodek ten specjalizuje się w krótkoterminowym leczeniu alkoholizmu i narkomanii. Swoją pracę rozpoczęłam na stanowisku pedagoga, później zaś w drodze awansu byłam specjalistą od terapii uzależnień. Następnie, pracę podjęłam w NZOZ Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w Borach Tucholskich. Ten ośrodek specjalizuje się w długoterminowym leczeniu osób uzależnionych. Tam również byłam specjalistą od terapii uzależnień.
Obecnie, w ramach wolnego czasu,  staram się ciągle dokształcać. Dowodem na to jest złożona przeze mnie aplikacja do szkoły psychoterapeutycznej, a także aktywne udzielanie się w społecznych organizacjach (Stowarzyszenie “Pośrodku Życia”) oraz współpraca w psychoterapeutką Katarzyną Grabską w Gabinecie Psychoterapii ARBOR.