Uzależnienia Starogard GdańskiUzależnienia Starogard Gdański

N azywam się Kamila Helta. Zajmuję się terapią, leczeniem osób walczących z różnego rodzaju uzależnieniami. Posiadam duże doświadczenie w tej dziedzinie oraz wieloletnią praktykę. Potrafię poprowadzić zajęcia zarówno w sposób indywidualny, jak i w grupie. Serdecznie zapraszam i zachęcam osoby do nawiązania ze mną współpracy. Razem wygramy z Twoim nałogiem.

 

Terapeuta od uzależnień w Starogardzie Gdańskim i okolicach

D la potwierdzenia tego, iż jestem osobą, której można powierzyć swoje problemy oraz mieć pewność, że tym razem terapia przyniesie zamierzony skutek – napiszę kilka zdań o swoim doświadczeniu.
Z zawodu jestem pedagogiem. Ukończyłam studia II – go stopnia na kierunku pedagogika resocjalizacyjna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiadam również certyfikat specjalistki w dziedzinie terapii uzależnień z obronionym tytułem I – go stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Praktykę zawodową i pierwsze doświadczenia zdobywałam od roku 2009. Pracowałam wtedy w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień specjalizującym się w krótkoterminowym leczeniu osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków. Początkowo pracowałam jako pedagog, później zaś już jako specjalistka od terapii. W NZOZ – cie Centrum Leczenia Uzależnień “Zaroślak” w Borach Tucholskich, jako specjalista terapii uzależnień. Miałam okazję pomagać w  terapii osób zakwalifikowanych do długoterminowego leczenia swojego uzależnienia.
Praca jest moim hobby, pasją, której poświęciłam swoje życie. Nie istnieje dla mnie pojęcie “trudnego przypadku”. Każdą osobę uzależnioną można przekonać i odwrócić od nałogu. Potrzebna jest tylko i wyłącznie determinacja i chęć uwolnienia się od tego. Jestem osobą, która chce być jak najlepsza w tym co robi. Stale uczę się czegoś nowego i tego chcę. Dowodem jest na to rekrutacja w szkole psychoterapii, aktywne udzielanie się w społecznych organizacjach, warsztatach oraz współpraca z psychoterapeutką Katarzyną Grabską.
Zachęcam do kontaktu, osoby które same chcą zwalczyć swoje uzależnienie oraz te, które mają dosyć tego problemu w swojej rodzinie

 

Leczenie alkoholizmu i terapia uzależnień w Starogardzie Gdańskim

S tarogard Gdański to miasto położone w województwie pomorskim. Leży nad rzeką Wierzycą i jest głównym miejscem w nadwiślańsko – pomorskim regionie. Jest też jedną z najstarszych miejscowości na Pomorzu. Mieszka w niej ponad 48 tysięcy osób.
Obszar ten posiada wieloletnią historię. Jest to miejsce licznych wojen, oblężeń i katastrof. Jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów nie tylko z naszego kraju, ale i z całego globu. Starogard Gdański bez przerwy stara się rozwijać, umacniając swoją pozycję gospodarczą w Polsce.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Starogardu Gdańskiego i posiadasz problem np.: alkoholowy, z narkotykami lub innymi nałogami, zapraszam do współpracy. Razem wygramy z Twoim uzależnieniem. Będziesz nowym, wolnym, lepszym człowiekiem bez poczucia winy, że w trudnych sytuacjach nie można na Ciebie liczyć. W końcu zaczniesz trzeźwo myśleć.